На Луганщині знищено БМПТ "Термінатор" противника: інформацію надали місцеві сили спротиву

Задокументований факт знищення БМПТ "Термінатор" підтверджує оприлюднену інформацію аналітичного відділу ГІ "Права Справа" безпосередньо з місця подій, а саме: окупованих районів Луганської області.

Українські захисники знищили російську БМПТ "Термінатор" під Кремінною на Луганщині. У пресслужбі ДШВ оприлюднили відео знищення та вказали, що це робота воїнів-десантників 81 окремої аеромобільної бригади та 95 окремої десантно-штурмової бригади.Варто зауважити, що днями в ефірі загальнонаціональних телеканалів мною була озвучена інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа" про передислокацію в район нп Кремінна важкої бронетехніки противника. Зокрема, за інформацією місцевих джерел "Права Справа" йшлося про передислокацію 2-х танкових рот Т-72 та БМПТ "Термінатор". Задокументований факт знищення БМПТ "Термінатор" підтверджує оприлюднену інформацію аналітичного відділу ГІ "Права Справа" безпосередньо з місця подій, а саме: окупованих районів Луганської області.БМПТ "Терминатор" призначений для дії у складі танкових формувань з метою ураження протитанкових засобів противника, для придушення живої сили, озброєної гранатометами, протитанковими комплексами, стрілецькою зброєю, може вражати також танки, БМП, доти та дзоти.

На БМПТ встановлено здвоєну автоматичну 30-міліметрову гармату 2А42 з боєкомплектом на 850 набоїв. Два автоматичні гранатомети на основі АГС-17 та 7,62-мм танковий кулемет Калашникова. Крім того, передбачено чотири надзвукові протитанкові керовані ракети 9М120 "Атака" з лазерним наведенням. Офіційно презентація БМПТ "Термінатор" відбулася на щорічному форумі Армія-2021.

22 травня 2022 року британська розвідка повідомила, що машини, ймовірно, почали застосовуватись у боях за Сєвєродонецьк.

Перша інформація "Права Справа" про застосування БМПТ "Термінатор" у бойових діях на території Луганської області датується 01 червня 2022 року. За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", в районі населеного пункту Комишуваха було зафіксовано передислокацію БМПТ "Термінатор" у кількості чотирьох одиниць.

За інформацією з відкритих джерел, на озброєнні у РФ перебуває близько десятка таких машин.За приблизними оцінками, ціна однієї такої БМПТ сягає 1,5-2 мільйонів доларів.

Нагадаю, днями, місцевими джерелами аналітичного відділу ГІ "Права Справа" були зафіксовані координати місць розквартирування особового складу та баз накопичення важкої бронетехніки, автомобільного транспорту противника в окупованому м. Первомайськ Луганської області.

Місцевим рухом спротиву координати місць розквартирування і баз накопичення ворожої техніки були передані українським спеціальним службам. Зусиллями українських захисників ці бази припинили своє існування.

Опублікував: Дмитро Снєгирьов

Інші публікації автора

Тактична ядерна зброя РФ у Білорусі: що замислили у РФ.

вівторок, 30 травень 2023, 21:05

Мовиться про те, що підписання угоди є поверненням Росії до улюбленої тактики російського диктатора- ядерного шантажу. Це гра на підвищення ставок у протистоянні із Заходом. Днями міністри оборони Росії та Білорусі підписали документи про порядок утрим...

У ГУР МОУ заявили про можливе застосування РФ хімічної зброї в Запорізькій області: чи є підтвердження

вівторок, 30 травень 2023, 20:00

Додам, що на момент написання статті не знайшли документального підтвердження попередні заяви ГУР МОУ про термінову евакуацію сховища ядерних боєприпасів "Бєлгород-22" і масштабну провокацію окупантів з імітації аварії на Запорізькій атомній електростан