Викриття Нескоромного: Чи будуть скандали в СБУ

На мою думку, інформація Нескоромного навряд чи когось здивує. Власне, ситуація з "кейсом Нескоромного" стала можливою через деградацію СБУ і боротьбу всередині Служби за контроль над фінансовими потоками.

Колишнього начальника управління "К" СБУ Дмитра Нескоромного називають замовником вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова. За підозрою в організації цього вбивства було затримано полковника з "Альфи" Юрія Расюка.

Нещодавно він виклав в мережі нове відеозвернення. У ньому він заявив, що готовий надати європейським правоохоронним органам інформацію про корупцію у вищих ешелонах української влади, а українському суспільству - інформацію про те, що зараз відбувається в СБУ, де нібито "багато співробітників завербовані і працюють на користь тих чи інших іноземних розвідок", а цілі підрозділи займаються торгівлею даними, контрабандою, транзитом наркотиків.

Наскільки ці викриття можуть бути небезпечні, чи не блефує Нескоромний і як в принципі така ситуація стала можливою?

На мою думку, інформація Нескоромного навряд чи когось здивує.Власне, ситуація з "кейсом Нескоромного" стала можливою через деградацію СБУ і боротьбу всередині Служби за контроль над фінансовими потоками.

У СБУ діяв і діє департамент по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю (так званий відділ "К"). Це фактично держава в державі. Саме цей відділ займався фінансовими схемами, обслуговуючи представників чинної влади і збором грошей з підприємців. Про необхідність ліквідації відділу "К" говорилося давно. Нещодавно Верховна Рада в першому читанні прийняла законопроект № 3196-д про реформу Служби безпеки України. Він, начебто, передбачає ліквідацію відділу "К". Але є ризики, що його просто перейменують. Або що закон в цілому так і не приймуть.

https://www.youtube.com/watch?v=0a5Kew359Rk

Нескоромний був призначений на посаду начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ (управління К) в листопаді 2019 року. Перед цим з цієї посади був звільнений Вячеслав Бухарєв, з яким у Баканова, за чутками, був конфлікт. Нескоромного називали людиною Богдана.А "замовленого" Наумова - правою рукою Баканова.

При цьому у мене є сумніви, що Нескоромний володіє дійсно резонансної інформацією. Наразі вінрозповідає про московське кохання глави СБУ Івана Баканова, обіцяє повідомити про те, хто отримує відкати на "Великому будівництві", про родинні зв'язки Єрмака на Росії, а також чому був зірваний обмін полоненими.

Якби він хотів би щось оприлюднити, вже б це зробив. А так ... Можливо, будуть якісь точкові удари, можливо розкриє корупційні схеми, в яких фігурує керівництвоСБУ. Утім, цим навряд чи когось особливо здивуєш. При цьому Офіс президента і СБУ будуть все категорично заперечувати, мотивуючи їх банальною помстою з бокуНескоромного і намаганнямизахистити себе від звинувачень у спробі організації замовного вбивства Андрія Наумова.

Показово, що він вже двічі переносив раніше анонсовану прес-конференцію. Швидше за все, йдуть якісь закулісні торги і домовленості .

Спеціально для Comments.ua

Опублікував: Дмитро Снєгирьов

Інші публікації автора

Терористи обстрілюють та мінують будинки цивільних, аби пізніше звинуватити у цьому ЗСУ

субота, 27 лютий 2021, 21:34

Найближчим часом у ЗМІ будуть вкидатися тези про те, що на лінії розмежування спостерігається ескалація військової напруги, що крім загиблих серед українських військових, є загиблі і серед цивільного населення, а керівництво ЗСУ жодним чином на це не реаг

Вугільна схема: Що стало підставою для санкцій проти нардепа Козака та телеканалів

вівторок, 23 лютий 2021, 22:52

Варто зауважити, що документи, які лягли в основу санкцій, мають також стати основою кримінальних справ. СБУ має висунути відповідні звинувачення власникам цих компаній щодо протиправної злочинної діяльності. Мають бути послідовні кроки: не лише санкції п