Ситуація навколо Тайваню не завадить військовій підтримці України з боку США

Подібні побоювання є абсолютно безпідставними. Сполучені Штати чітко позиціонують себе як провідного політичного гравця в світі, відповідно, дають зрозуміти декільком країнам, а насамперед - Російській Федерації і КНР, що розглядають і Україну, і Тайвань.

роспропаганда активно поширює тези, що протистояння між США та КНР через Тайвань витіснить з актуального порядку денного світової спільноти війну рф проти України та знизить рівень підтримки нашої боротьби з агресором.

Цю тему активно просуває російська пропаганда, розкручуючи військово-дипломатичну істерію довкола Тайваню. Насправді питання протистояння України російський агресії жодним чином не відійде на другий план.

Наведу два красномовних факти: 23 липня була оприлюднена інформація про те, що США виділяють Україні новий пакет військової допомоги на суму до 175 мільйонів доларів.

Зазначається, що президент США Джо Байден дав доручення державному секретареві Ентоні Блінкену про виділення до 175 мільйонів доларів на оборонні вироби та послуги Міністерства оборони, а також на військову освіту та навчання, щоб надати допомогу Україні.

28 липня відбулася телефонна розмова між Президентом США і лідером КНР щодо Тайваню.

А вже на наступний день, 29 липня, на брифінгу в Пентагоні повідомили, що вже почали закупівлю ЗРК NASAMS, які обіцяли передати Україні. "У мене немає детальної інформації стосовно контрактів, але ми вже перебуваємо в процесі закупівлі систем NASAMS для України", – розповів високопосадовець міноборони США.

В цей же день координатор зі стратегічних комунікацій в Раді національної безпеки при Білому домі Джон Кірбі заявив, що Сполучені Штати Америки готують черговий пакет військової допомоги для України.

"Я думаю, що відносно скоро ви побачите ще один (пакет допомоги, - ред.). Я не наважуюся назвати дату в календарі, але я думаю, що ви можете побачити ще одне оголошення про допомогу в сфері безпеки дуже скоро", - зазначив він.

Подібні побоювання є абсолютно безпідставними. Сполучені Штати чітко позиціонують себе як провідного політичного гравця в світі, відповідно, дають зрозуміти декільком країнам, а насамперед – російській федерації і КНР, що розглядають і Україну, і Тайвань у зоні свого військово-політичного впливу.

Опублікував: Дмитро Снєгирьов

Інші публікації автора

Де на фронті може з’явитися ПВК "Вагнер"

п’ятниця, 29 вересень 2023, 7:07

Один підрозділ, навіть найкраще підготовлений у окупаційному контингенті, не зможе нічого зробити із наступом Сил оборони України. Інформація про появу підрозділів ПВК "Вагнер" у Херсонській області мають під собою реальне підґрунтя. Окупанти перекинул...

Під Токмаком знищили половину ПДВ! ЗСУ розтягують фронт, Герасимов думає про втечу, - Снєгирьов

п’ятниця, 29 вересень 2023, 4:15

Військовий аналітик Дмитро Снєгирьов ґрунтовно проаналізував ситуацію на лінії Роботине-Вербове. На думку експерта, у ЗСУ на цьому напрямку є певні успіхи, через що окупантам довелося перекинути туди елітні частини ВДВ. ВДВшники намагаються атакувати п...