Зразок самопожертви заради ідеї. Треба переходити на чаї. Бажано заспокійливі. Для себе вирішую після Свят звернутися до міністра МВС України з листом щодо дострокового присвоєння Киви звання "полковник
![](/images/2019/10/16212114_77_tn1.jpg)
Напередодні Дня Захисника України мав низку зустрічей зі співробітниками силових структур. Під час однієї з таких зустрічей почув вельми цікаву версію подій у стінах ВРУ за участю підполковника Киви.
Виявляється, що це була спланована спецоперація, яка мала на меті відволікти увагу громадськості від прийняття закону про столицю та імплементації "формули Штайнмаєра". Таке собі "відволікання уваги на негідний об"єкт".
Я вважав, що мене вже важко чимось здивувати. Виявляється, що помилявся.
- У Вас дивна реакція, - зауважив мій співрозмовник,- Що Ви перевіряєте в меню? Ми замовили з Вами каву "американо з молоком".
Дійсно, "американо з молоком". Але ж який ефект.
Вгамувавши хвилю емоцій і зробивши зосереджений вигляд зацікавленого співрозмовника наважуюся запитати: чи не вважає мій знайомий поведінку Киви зразком самопожертви під час виконання службового завдання? Питаю, а сам намагаюся зберігти залишки спокою, хоча наперед знаю відповідь.
- Так, він свідомо пішов на репутаційні втрати, - чую у відповідь.
Зразок самопожертви заради ідеї. Треба переходити на чаї. Бажано заспокійливі. Для себе вирішую після Свят звернутися до міністра МВС України з листом щодо дострокового присвоєння Киви звання "полковник".
Погодьтеся, тільки справжній полковник готовий піти на репутаційні втрати заради імплементації "формули Штайнмаєра"...
Британський аналітичний центр RUSI опублікував велику доповідь, де проаналізував українські наступальні операції 2022-2023 років. У своїй статті аналітики називають причини невдачі контрнаступу, звинувачуючи погане планування та погане керівництво армі...
В чому причина невдалого контрнаступу ЗСУ у 2023 році? Наступальні операції проводились паралельно з обороною Бахмута? Чи забезпечили армію усім необхідним? Поради партнерів щодо контрнаступу були далекими від реалій? Для чого насправді озвучили втрати...