Спланована спецоперація: Неочікувана версія подій у стінах Ради за участю підполковника Ківи

Зразок самопожертви заради ідеї. Треба переходити на чаї. Бажано заспокійливі. Для себе вирішую після Свят звернутися до міністра МВС України з листом щодо дострокового присвоєння Киви звання "полковник

Напередодні Дня Захисника України мав низку зустрічей зі співробітниками силових структур. Під час однієї з таких зустрічей почув вельми цікаву версію подій у стінах ВРУ за участю підполковника Киви.
Виявляється, що це була спланована спецоперація, яка мала на меті відволікти увагу громадськості від прийняття закону про столицю та імплементації "формули Штайнмаєра". Таке собі "відволікання уваги на негідний об"єкт".
Я вважав, що мене вже важко чимось здивувати. Виявляється, що помилявся.
- У Вас дивна реакція, - зауважив мій співрозмовник,- Що Ви перевіряєте в меню? Ми замовили з Вами каву "американо з молоком".
Дійсно, "американо з молоком". Але ж який ефект.
Вгамувавши хвилю емоцій і зробивши зосереджений вигляд зацікавленого співрозмовника наважуюся запитати: чи не вважає мій знайомий поведінку Киви зразком самопожертви під час виконання службового завдання? Питаю, а сам намагаюся зберігти залишки спокою, хоча наперед знаю відповідь.
- Так, він свідомо пішов на репутаційні втрати, - чую у відповідь.
Зразок самопожертви заради ідеї. Треба переходити на чаї. Бажано заспокійливі. Для себе вирішую після Свят звернутися до міністра МВС України з листом щодо дострокового присвоєння Киви звання "полковник".
Погодьтеся, тільки справжній полковник готовий піти на репутаційні втрати заради імплементації "формули Штайнмаєра"...
Опублікував: Дмитро Снєгирьов

Інші публікації автора

Деталі вбивства поліцейського. Чому не відстрілювалися? Ми за це гроші платимо, - Снєгирьо

понеділок, 22 квітень 2024, 7:15

На Вінниччині застрелили поліцейського під час перевірки автомобіля. Як так сталося, що правоохоронці не були готові чинити опір? Чому подібний випадок відбувається на вперше? Як могли спровокувати стрілянину? Детальніше про це розповів військовий експ...

Не дивуйтесь! Росіяни сказали правду про фронт. Йде прорив на Крим за планом НАТО, - Снєгирьов

понеділок, 22 квітень 2024, 6:15

В західних ЗМІ повідомляють про катастрофу на фронті, але російські воєнкори кажуть протилежне. ЗСУ не тільки розширили плацдарм на Херсонщині, а ще й регулярно кошмарять ворога за допомогою дронів. Схожа ситуація і на Запоріжжі. А в Криму відмовилися ...