РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ.

На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, намагається інтегрувати території до складу Росії.

Декілька слів про процеси, що відбуваються зараз на тимчасово окупованих територіях Донбасу та ризики у короткостроковій та середньостроковій перспективі.

Упевнений, що є небезпека проведення референдумів про входження псевдореспублік до складу РФ. Підготовка до них йде, особливо практично в захопленій Луганській області.

Також відбувається активне витіснення гривневої маси (з паралельним її знецінюємо, курс у т.зв. "ДНР" та "ЛНР" зараз мало не 1 до 1) із фінансового ринку псевдореспублік.

Крім того, йде активний перехід на уніфіковане російське законодавство, причому у всіх сферах – юридичну, освітню тощо. До російських норм прискорено наводять і місцевий так званий Кримінально-процесуальний кодекс.

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. Бачимо також централізацію фінансових потоків, чого не спостерігалося раніше.

До того ж, йде активний процес перетворення квазіреспублік на військові бази РФ. У захопленій частині Луганської та Донецької областей розміщують додатковий контингент російських військ, там триває будівництво шпиталів, військових баз. Діють відповідні програми федерального рівня.

Як на ці процеси може вплинути наша держава?

Вплинути на це можемо лише превентивними ракетними ударами по тилових базах противника. Унеможливлюючи подальше будівництво подібної військової інфраструктури. Також ми маємо припинити пенсійне забезпечення мешканців окупованих територій.

На моє переконання, Україна має припинити пенсійне забезпечення мешканців окупованих територій.

Виплачувати пенсії фактично не громадянам України нема рації. Тому що ці кошти йдуть на фінансування незаконних озброєних формувань. Не можна фінансувати квазіреспубіки за рахунок українського бюджету.

Опублікував: Дмитро Снєгирьов

Інші публікації автора

Про оперативну обстановку на фронті станом на 8 серпня 2022 року

понеділок, 8 серпень 2022, 22:39

Про оперативну обстановку на фронті станом на 8 серпня 2022 року. . 00:52 - оперативна обстановка на фронті станом на 07.08.22: Піски, Бахмут, примусова евакуація . 07:41 - про контрнаступальні дії на межі Донеччини з Харківщиною . 10:13 - про такти...

Війна у Тайвані - малоймовірна, Китай обирає шлях економічної ескалації

понеділок, 8 серпень 2022, 22:31

Ситуація дійсно непроста. Але ті тези, які вкидають так звані російські політологи та спецслужби щодо відволікання уваги США від України на Тайвань, - не відповідають дійсності. Загострення стосунків між США та Китаєм через Тайвань не призведе до війсь...