Примусова мобілізація на Луганщині: Кремль відправив в ОРДЛО комісію з перевірки

Наразі в Луганську працює комплексна комісія ЗС РФ з перевірки мобілізаційних заходів і стану бойової готовності російських окупаційних військ. Крім того, здійснюється перевірка укомплектованості особовим складом частин "2 АК ЛНР".

За інформацією Генштабу ЗСУ, противник продовжує ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. Агресор здійснює вогневий вплив вздовж всієї лінії зіткнення та у глибині оборони наших військ.

Напередодні в окупованому Луганську був зафіксований кортеж автомобілів, який супроводжували автомобілі "МВС ЛНР". В кортежі був зафіксований легковий автомобіль, держ номер А602ХН, регіон 36.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", в цей час в окупованому Луганську перебував так званий "куратор" з РФ. Інформація про перебування високого московського гостя була передана представникам спеціальних служб України.

Варто зауважити, що наразі на Луганському напрямку угруповання противника зосереджує основні зусилля на підготовці до наступальних дій у напрямках населеного пункту Сєверодонецьк та траси Лисичанськ – Бахмут. Окупанти здійснюють поповнення запасів та перегрупування підрозділів. На зазначеному напрямку переміщено до двох батальйонних тактичних груп.

Крім того, командування окупаційних військ продовжує здійснювати посилений контроль за станом справ у з’єднаннях і частинах свого оперативного угруповання на окупованій території Луганської області.

Наразі в Луганську працює комплексна комісія ЗС РФ з перевірки мобілізаційних заходів і стану бойової готовності російських окупаційних військ. Крім того, здійснюється перевірка укомплектованості особовим складом частин "2 АК ЛНР".

Нагадаю, нещодавно на окупованих територіях Луганської області перебував російський олігарх Євген Пригожин. Пригожин має безпосереднє відношення до діяльності ПВК "Вагнер" і є людиною наближеною до російських спеціальних служб.

Звертаю увагу, що завдяки візиту в окупований Первомайськ представницької делегації країни-окупанта аналітичному відділу ГІ "ПРава Справа" вдалося ідентифікувати місця базування учасників ПВК "Вагнер". Координати були передані українським спеціальним службам. ЗСУ завдали вогневого удару по виявлених цілях.

Ключові бойові дії зараз зосереджені саме в Луганській області. Російські окупаційні війська намагаються оточити українських військових в районі Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська. Точаться бої під Сєвєродонецьком у селищах Щедрищеве та Воронове. Українські захисники завдають гідних ударів по російських терористах.

Опублікував: Дмитро Снєгирьов

Інші публікації автора

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Саміт НАТО: Україні допоможуть виготовляти боєприпаси "радянського зразка" і ремонтувати техніку

неділя, 4 грудень 2022, 19:23

Військово-технічна допомога Україні триватиме. Зокрема, створення ешелонованої системи ППО. Країнами НАТО ухвалено рішення щодо мінімізації наслідків ракетних обстрілів з території росії з урахуванням останніх подій з "ракетним інцидентом" у Польщі. Пі...