"Права справа" довела присутність ЗС РФ на території окупованого Донбасу", - Снєгирьов

Варто зазначити, що інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа" щодо присутності підрозділів ЗС РФ на окупованих територіях Донбасу підтверджена на вищому офіційному рівні- Головним військовим прокуром України

Нещодавно волонтери InformNapalm повідомили, що під час вивчення профілів соцмереж російських військовослужбовців знайшли фотодоказ, який свідчить про участь окремих підрозділів 76-й ремонтно-відновного батальйону (в/ч 23286, ППД батальйону – Слов’янськ-на-Кубані, входить до складу 99-ї бригади МТЗ, в/ч 72153, ППД бригади – м. Майкоп) у збройній агресії проти України.

"На фото танк Т-72Б, бортовий номер 560 (червоний). Фото опубліковано 7 січня 2015 року, однак очевидно, що в кадрі не зима, ймовірно, це кінець літа - початок осені 2014 року. Місце зйомки поки не встановлено, це може бути як окупована територія України, так і польовий табір в Ростовській області РФ. Після перекидання з РФ цей танк надійшов на озброєння першого армійського корпусу окупаційних військ РФ",- йдеться в матеріалі.

https://informnapalm.org/…/tanky-dlia-viiny-na-donbas-pos…/…

Нагадаю, у квітні 2015 року аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомив про прибуття в Луганськ підрозділів 76-го окремого ремонтно-відновного батальйону (місце постійної дислокації - Слов'янськ - на - Кубані, Краснодарський край). За інформацією місцевих джерел ГІ "Права Справа», в січні 2015 року підрозділи цього батальйону були зафіксовані на території Ростовської області (РФ), в безпосередній близькості від кордону з Україною, поблизу с. Куйбишеве.

Крім того, повідомлялося про місця дислокації російських військових у Луганську, а саме: готель "Турист", гуртожитки №3, 4, 5 Аграрного університету, гуртожиток кооперативного технікуму.

https://gordonua.com/…/snegirev-v-luganske-nahoditsya-do-sh…

19 квітня 2016 року аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомив, що на території окупованого смт. Челюскінець Лутугинського р-ну Луганської області розташовані окремі підрозділи 76-го ремонтно-відновного батальйону ЗС РФ. На території смт. Челюскінець було зафіксовано присутність 2 тентованих автомобілів Камаз, З автомобілів Урал, 3 БТР, 2 автомобілів Газ-66 та 4 понтонних автомобіля на базі КАМАЗ.

Універсальний понтонний автомобіль КАМАЗ розроблений ВАТ "КАМАЗ" спільно з фахівцями ВАТ КБ "Вимпел" і ТОВ "Навашінскій машинобудівний завод".

Крім техніки, на території смт. Челюскінець була зафіксована присутність живої сили окупантів у кількості до 100 чоловік, які були розквартировані в приміщенні колишнього клубу.

З 14 квітня 2016 року на території самопроголошеної "ЛНР" в Лутугинському районі на базі навчального центру проходили бригадно- тактичні навчання підрозділів 2-го АК "ЛНР". В ході навчань відпрацьовувалися наступальні дії, в тому числі з подоланням водної перешкоди. В ході проведення навчань була задіяна відповідна інженерна техніка.

https://www.obozrevatel.com/…/80219-okupanti-prodovzhuyut-v…

Варто зазначити, що інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа" щодо присутності підрозділів ЗС РФ на окупованих територіях Донбасу підтверджена на вищому офіційному рівні- Головним військовим прокуром України.

https://censor.net.ua/b1106420...

Нагадаю, у Міжнародному суді ООН у Гаазі наразі тривають слухання позову України проти Росії з метою покарання останньої за агресію проти українського народу.

Опублікував: Дмитро Снєгирьов

Інші публікації автора

У ГУР МОУ заявили про можливе застосування РФ хімічної зброї в Запорізькій області: чи є підтвердження

вівторок, 30 травень 2023, 20:00

Додам, що на момент написання статті не знайшли документального підтвердження попередні заяви ГУР МОУ про термінову евакуацію сховища ядерних боєприпасів "Бєлгород-22" і масштабну провокацію окупантів з імітації аварії на Запорізькій атомній електростан

Снєгирьов: Наступ ЗСУ почався! Буде три етапи. Операція "Бєлгород" зірвала постачання F-16?

вівторок, 30 травень 2023, 18:36

Що означає масована атака армії РФ по Києву? Російська сторона готує провокації на Запорізькій атомній електростанції? Яку роль для Пригожина готують у Кремлі після Бахмуту? 00:12 РФ змінила тактику завдання ракетних ударів. 08:33 Після бєлгородського...